asystem.sk
online GPS monitorovanie vozidiel
                  
 

Prevádzkovateľ systému:

 

Aquila Systems, s.r.o.
Kráľová pri Senci 72
90050

IČO: 37772759


technická podpora

0904806847
admin@asystem.sk

 

 

Na trhu GPS monitoringu vozidiel pôsobíme od roku 2012. Systém je vhodný aj ako zabezpečenie vozidla pre jeho dohľadanie v prípade odcudzenia. Systém pracuje v reálnom čase a svoje vozidlo si môžete skontrolovať z ktoréhokoľvek počítača,  tabletu alebo mobilného telefónu s prístupom na internet bez potreby inštalácie špecializovaného software.

 

  Základné funkcie on-line webovej aplikácie (ukážku aplikácie si môžete pozrieť v menu "Prihlásenie"):

        - aktuálna poloha

        - prehľad jázd (podrobné informácie o prejdených trasách vrátane máp)

        - kniha jázd (výstup pre tlač)

        - stav zariadenia (kvalita GSM a GPS signálu, stav napájania ...)

        - generovanie knihy jázd vo formáte pre MS Excel pre ďalšie spracovanie
        - export do GPX (zálohovanie jázd a ich načitanie do ekonomických systémov napr. Autoplan)

 

 

  Okrem základnej webovej aplikácie je k dispozícii aj verzia pre mobilné telefóny s operačným systémom Android. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť na Google play (pre bližšie info kliknite na obrázok nižšie).

 

 

 

 

   

GPS tracker VT600 je určený pre sledovanie všetkých typov vozidiel, poľnohospodárskych a stavebných strojov s napájacím napätím 9 - 36 V.  Zariadenie je vybavené vnútornou pamäťou, ktorej hlavnou úlohou je zaznamenávať údaje v prípade výpadku pripojenia na server, záložnou batériou pre sledovanie vozidla aj pri odpojení autobatérie ako aj možnosťami sledovania vstupov a riadenia výstupu zariadenia. Pre komunikáciu s našimi servermi využíva zariadenie mobilne internetové siete.  Ak využívate naše dátové služby je v zariadeniach už nainštalovaná naša SIM zabezpečujúca dátové prenosy.
Rozmery zariadenia:
74 x 80.5 x 21.2mm

 

Elektroinštalácia

PIN

farba káblu

popis

Povinné
Power

Červený

(+) Napájacie napätie: 10.6V~36V (12V)
GND Čierny (-) Kostra vozidla
Voliteľné (pre presnejšiu detekciu začiatku jazdy v knihe jázd)
IN3 Biely (ACC) detekcia zapnutého zapaľovania
10.6V~36V ignition ON / 0V ignition OFF

Inštalačná príručka na stiahnutie:  VT600_instalacia.pdf

Systém je možné  rozšíriť o ďalšie funkcie podľa Vašich požiadaviek: sledovanie prevádzkového času motoru, sledovanie 2 vstupov napr. otvorenie nákladného priestoru, sledovanie prevádzkového času nadstavbových zariadení, jeden ovládaný výstup napr. pre prerušenie obvodu štartéra, osobitný prístup do systému pre Vašich klientov na základe čísla zákazky (sledovanie stavu konkrétnej zákazky), osobitný prístup do systému pre vodičov a pod. Možnosti rozšírenia funkcii vrátane ceny riešenia konzultujte s našou technickou podporou.

Osobitnou skupinou sú systémy pripravované na mieru prevádzkované pre klientov na samostatných VPS ako TAXI služby, zimná údržba, špedičné a dopravné spoločnosti, autoškoly a pod. . Možnosti prípravy takýchto systémov konzultujte prosím s technickou podporou.

 

 


©2012-2017 Ing. Drahomír Vorlíček, Aquila Systems, s.r.o., SLOVAKIA